KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 14298377
nr 1429 8377
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 49/60. Bladets mått: 16x16cm, yttermått inklusive ram: 23x23cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:44:37
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard